Étkezési tájékoztató 2019/2020-as tanévre a leendő 1. osztályosoknak

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019/20. tanévre a szeptember havi étkezést az alábbiak szerint biztosítjuk:

Az 1. osztályos tanulók a beiratkozáson jelzettek szerint kapnak szeptembertől étkezést.

Étkezés módosítása:

Étkezést módosítani (menzáról napközire vagy fordítva) csak a következő hónaptól lehet, ha előző hónap 20-áig jelzik. Hónap közben történő módosítást csak indokolt esetben (pl. ha kiderül egy gyerekről, hogy táplálékallergiás) fogadunk el.

Akik a szeptemberihez képest októbertől változtatni szeretnének az étkezésen, legkésőbb szeptember 20-ig tehetik meg az alábbi elérhetőségen:

• szerdán és pénteken a gazdasági irodában
  • 20/662-9652 telefonszámon /Kohári Katalin gazd. ügyint./
  • etkezeslemondas@gmail.hue-mail címen
  • 88/583-210 /az iskola telefonszáma/.

Hiányzás bejelentése:

Az étkezés lemondását kérjük, a hiányzást megelőző nap 9 óráig jelezze az előzőekben felsorolt elérhetőségeken.

A 9 óránál később bejelentett következő napi ebédet már sajnos, nem tudjuk kihúzni,

de lehetőség van az ételt éthordóban elvinni.

Étkezési kedvezmények:

A kedvezményekre jogosító nyilatkozatok nyomtatványait és az Adatvédelmi tájékoztató és hozzájáruló nyilatkozatot a tanévkezdés első napján a pedagógusok fogják kiosztani a gyermekeknek.

A nyilatkozatokat 2019. szeptember 06-áig szíveskedjenek leadni az iskola gazdasági irodájában.

Kedvezményes étkezést igényelhet:

50 % kedvezmény:

3 vagy több gyermekes család /nyilatkozat alapján

Tartósan beteg gyerek / szakorvos által kiállított tartós beteg igazolást kell mellékelni

Ételallergiás gyermek /szakorvos által kiállított tartós beteg igazolást kell mellékelni

100 % kedvezmény:

rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény / határozatot kell mellékelni

Általános iskolában más jogcím alatt nem vehető igénybe kedvezmény.

Köszönjük az együttműködésüket!

Veszprém, 2019. szeptember 02.

Kohári Katalin
ügyintéző
Veszprémi Intézményi Szolgáltató Szervezet
Telefon: 88/425-805; Fax: 88/427-680
Mobil: +36-20-662-9652
8200 Veszprém, Haszkovó u. 39.