Az étkezés lemondása:

E-mail cím változás!!!

• E-mailben: ebedlemondasbathoryesgyulaffy@gmail.com
  • Telefonos elérhetőség: 06-88/561-915 (az iskola portai telefonszáma)
  • Ügyintéző: Kohári Katalin: 06-20/662-9652

Az étkezést lemondani (betegség vagy egyéb hiányzás miatt), a hiányzást megelőző nap 9 óráig lehet.

A 9 óránál később bejelentett napokat már sajnos nem tudjuk kihúzni, de lehetőség van az ételt éthordóban elvinni.

Étkezési mód változtatása

Év közbeni változtatási igény esetén, menzáról napközire vagy fordítva jelzést legkésőbb előző hó 20-áig kérjük leadni, és a gyermek a következő hónaptól az abban jelzett étkezésben fog részesülni.

Amennyiben a gyermek szeretné lemondani az iskolai étkezést, vagy szeretne abban részesülni, időpontól függetlenül bármikor megteheti.

Kérjük, hogy ebben az esetben is a fentebb megadott  e-mail címen és telefonszámon jelezzék szándékukat.

Az étkezéssel kapcsolatos észrevételeket, kérdéseket az info@bakonygaszt.hu e-mail címen tehetnek fel.