Tisztelt Szülők, Gondviselők!

Köszönjük az első félév során nyújtott támogatásukat: a járványügyi szabályok betartását, az iskolával való szoros együttműködést, a különböző jótékonysági kezdeményezésekben való részvételt, a gyerekeknek nyújtott otthoni segítséget a tanulás terén, különösen a digitális, tantermen kívüli oktatás idején, illetve a rendkívüli helyzetben az iskola működéséért folytatott erőfeszítéseink támogatását.

Fontos, hogy a szünet idejét a gyermekek pihenéssel töltsék, és kihasználják ezt az időszakot a feltöltődésre, amire most mindenkinek nagy szüksége van. Felhívjuk a tanulók figyelmét arra, hogy a téli szünetben is tartsák be a járványügyi szabályokat, idén ne vegyenek részt szélesebb körű szilveszteri és újévi összejöveteleken, illetve ne is szervezzenek ilyet. Kérjük, ezzel is segítsék elő a fertőzésveszély és a járványhelyzet enyhülését.

Végül mindannyiuknak boldog, szeretetteljes, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok iskolánk minden munkatársa nevében.

Üdvözlettel: Mágedliné Kiss Eleonóra (intézményvezető)