KÉRELEM étkezési díj visszafizetésre (KLIKK IDE A LETÖLTÉSHEZ)

Tisztelt Szülők!

A már befizetett étkezési díjakkal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást kaptuk a Veszprémi Intézményi Szolgáltató Szervezettől:

A 2020. március hónapra befizetett érkezési térítési díjak túlfizetéseit az iskolák újraindításakor az adott havi térítési díjakba továbbra is beszámítjuk,

jóváírásra kerülnek.

Amennyiben mégis jelzik a szülők, hogy a befizetett összeget visszakérik, kérjük a mellékelt nyomtatványt kitölteni és elektronikusan elküldeni

vadas.kinga@veinszol.veszprem.hu, illetve a sasvari.andrea@veinszol.veszprem.hu címek egyikére legkésőbb 2020. április 03-ig.

Azonban az Intézmény kapacitása is véges, a visszafizetéseket csak addig tudjuk teljesíteni, amíg a vírushelyzet engedi.

Kérjük ezt mérlegelni szíveskedjenek.

Azon gyermekek esetében, akik befejezik tanulmányaikat, az előző évekhez hasonlóan természetesen a túlfizetés díját visszautaljuk a tanév hivatalos befejezése után.

Szíves együttműködésüket megköszönve.

Tisztelettel:

Fábián József
Veszprémi Intézményi Szolgáltató Szervezet
Telefon: 88/425-805; Fax: 88/427-680
Mobil: +36-20-266-9844
8200 Veszprém, Haszkovó u. 39.

Vélemény, hozzászólás?